KONTAKT

KONTAKT

fot. Michał Ozdoba

Nie podajemy numeru telefonu, ani adresu mailowego, ale jesteśmy bardzo schludni, jeśli chodzi o odpowiedzi. Unikamy jednak spamu, który w dzisiejszych czasach stanowi co najmniej połowę korespondencji.

Zawrzyj w swojej wiadomości następujące informacje:

  • kim jesteś
  • w czym możemy Ci pomóc
  • jak pilna jest Twoja sprawa
  • czyjej odpowiedzi oczekujesz
  • jeśli jesteś potencjalnym autorem, prześlij linki do swoich publikacji

Czekamy na Ciebie i na Twoją wiadomość.

WYDAWCA SERWISU:

GELTZ MEDIA
NIP: PL779-145-49-70
Regon: 634488143
ul. Błażeja 10F/4, 61-608 Poznań, Polska

Zobacz inne nasze serwisy:

Miejsce, w którym spotykają się alergicy, rodzice, którzy chcą uniknąć alergii u dziecka od najwcześniejszych miesięcy, osoby cierpiące z powodu astmy i atopii.

Serwis dedykowany wszystkim tym, którzy nie czekają na złe wiadomości, tylko biorą sprawy zdrowia w swoje ręce na wiele lat przed pojawieniem się pierwszych objawów ewentualnej choroby przewlekłej.

Mówi się, że z cukrzycą nie da się wygrać. Poznaj niezależnych naukowców i specjalistów, którzy znają rozwiązania i dają konkretną receptę na życie w zdrowiu.

Naukowcy, aktywiści, specjaliści – to osoby, które przedstawiamy naszym Widzom na naszym kanale YT – sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.

Baza wiedzy na temat ścieżek powrotnych do natury i samowystarczalności. Jest to miejsce dla ekologicznych konsumentów i producentów, dla tych, którzy już wiedzą, że nie ma innej drogi niż redukcja konsumpcji i zwiększanie niezależności.